Loading...

Reklamacja i zwroty

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta klientowi dokonującemu zakupu na odległość przysługuje prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny i ponoszenia kosztów.

Termin odstąpienia od umowy mija po 14 dniach od daty odebrania przesyłki. 

Koszt odesłania towaru pokrywa klient, nie przyjmujemy paczek za pobraniem. 

Zwrot możliwy jest tylko, jeśli towar nie został uszkodzony ani nie był kopiowany. Materiały na nośnikach elektronicznych muszą być zwracane w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu. Zwrot nie przysługuje jeżeli e-book, audiobook itp. zostały już pobrane (częściowo lub w całości). 

Odpowiednio zabezpieczony  towar do zwrotu wraz z dołączonym formularzem (formularz w pdf tutaj) prosimy odesłać na adres Księgarni.

Między półkami

4 powody, dla których warto dodać nasion…

Pierwszy: Około 1/3 część nasiona chia to kwasy tłuszczowe, a wśród nich 60-64% stanowi a-linolenowy kwas tłuszczowy Omega-3. W nasionach obecny jest także kwas tłuszczowy Omega-6. Żadna odkryta do tej...

Czytaj więcej

Krzem – dlaczego warto go spożywać?

Podstawowe wiadomości o krzemie Krzem jest pierwiastkiem oznaczanym w układzie okresowym jako Si. W przyrodzie nie występuje w stanie wolnym, może łączyć się z tlenem tworząc dwutlenek krzemu. Krzem w postaci...

Czytaj więcej

Odkryj niesamowite korzyści zdrowotne ko…

Z tej książki dowiesz się, dlaczego produkty z kokosa określane są mianem naturalnych antybiotyków, których zakres działania przewyższa inne środki zwalczające czynniki chorobotwórcze, a przy tym nie wywołują skutków ubocznych.

Czytaj więcej

Logowanie

utwórz nowe konto