Loading...

O nas

Księgarnia na popularnym poznańskim Deptaku mieści się nieprzerwanie od lat 70-tych. Ze łzą w oku wspominamy dawne czasy, gdy na pięciu półkach w księgarni leżała "Patofizjologia" Horsta. Na "Anatomię" Bochenka została rozpisana subskrypcja,która trwała tak długo, jak studia medyczne.

Księgarnia przeszła różne etapy rozwoju, od centralnych, warszawskich rozdzielników, przez samodzielne zamawianie i składowanie kilku tysięcy egzemplarzy jednego tytułu (książka musiała starczyć na kilka lat), aż do epoki komputeryzacji i internetu.

Oferujemy książki dla lekarzy i studentów kierunków medycznych, a także dla pacjentów.

Z wielką satysfakcją obserwujemy wzrost świadomości zdrowotnej nie-lekarzy, ludzi dbających o dobre samopoczucie fizyczne. Wychodząc takiej sytuacji na przeciw, wprowadziłyśmy artykuły zdrowotne, bezpośrednio związane z tematyką książek. 

Między półkami

4 powody, dla których warto dodać nasion…

Pierwszy: Około 1/3 część nasiona chia to kwasy tłuszczowe, a wśród nich 60-64% stanowi a-linolenowy kwas tłuszczowy Omega-3. W nasionach obecny jest także kwas tłuszczowy Omega-6. Żadna odkryta do tej...

Czytaj więcej

Krzem – dlaczego warto go spożywać?

Podstawowe wiadomości o krzemie Krzem jest pierwiastkiem oznaczanym w układzie okresowym jako Si. W przyrodzie nie występuje w stanie wolnym, może łączyć się z tlenem tworząc dwutlenek krzemu. Krzem w postaci...

Czytaj więcej

Odkryj niesamowite korzyści zdrowotne ko…

Z tej książki dowiesz się, dlaczego produkty z kokosa określane są mianem naturalnych antybiotyków, których zakres działania przewyższa inne środki zwalczające czynniki chorobotwórcze, a przy tym nie wywołują skutków ubocznych.

Czytaj więcej

Logowanie

utwórz nowe konto