Loading...

Dlaczego my

Być może zabrzmi to mało profesjonalnie, ale z naszymi Klientami związane jesteśmy emocjonalnie. Sprawia nam olbrzymią radość, gdy Klient przychodzi ze swoim nastolatkiem i mówi "tu kupowałem książki, gdy studiowałem w Poznaniu".

Gdy wchodzi Klient - lekarz, pamiętamy jakiej jest specjalności i do którego regału podejdzie.

Natomiast Klient - pacjent dzieli się z nami swoimi zdrowotnymi problemami i oczekuje od nas wskazania pozycji książkowej , która mu pomoże zrozumieć jego chorobę.

Są Klienci, którzy dbają o swoje zdrowie profilaktycznie, przeprowadzają oczyszczanie organizmu i chętnie także dzielą się swoimi doświadczeniami.

Słuchamy naszych Klientów i zamawiamy książki oraz produkty zdrowotne na życzenie.

Zapraszamy do naszej księgarni, chętnie spełnimy też Państwa życzenie.

Między półkami

4 powody, dla których warto dodać nasion…

Pierwszy: Około 1/3 część nasiona chia to kwasy tłuszczowe, a wśród nich 60-64% stanowi a-linolenowy kwas tłuszczowy Omega-3. W nasionach obecny jest także kwas tłuszczowy Omega-6. Żadna odkryta do tej...

Czytaj więcej

Krzem – dlaczego warto go spożywać?

Podstawowe wiadomości o krzemie Krzem jest pierwiastkiem oznaczanym w układzie okresowym jako Si. W przyrodzie nie występuje w stanie wolnym, może łączyć się z tlenem tworząc dwutlenek krzemu. Krzem w postaci...

Czytaj więcej

Odkryj niesamowite korzyści zdrowotne ko…

Z tej książki dowiesz się, dlaczego produkty z kokosa określane są mianem naturalnych antybiotyków, których zakres działania przewyższa inne środki zwalczające czynniki chorobotwórcze, a przy tym nie wywołują skutków ubocznych.

Czytaj więcej

Logowanie

utwórz nowe konto